Alexander Mazacia tabuľka B3 (47x33cm)
-42%

Alexander Mazacia tabuľka B3 (47x33cm)

€ 6.87 € 3.96
Vypredané

Popis

Mazacia tabuľka B3 je obojstranná a polaminovaná s veľmi hladkým povrchom, kvôli ľahkému stieraniu textov a čiar. Na jednej strane tabuľky, určenej hlavne na maľovanie, je po okrajoch vyobrazená abeceda a čísla, čo je výbornou pomôckou pre tréning písania písmen a čísel.

Na druhej strane, sú krásne maľované obrázky s popisom v češtine aj slovenčine. Deti ich môžu využiť ako predlohu pre vlastné výkresy a výučbu čítania slov.

Uprostred strany dosky sú šablóny na vyplnenie jednoduchých matematických príkladov, ktoré sa budú hodiť hlavne prváčikom. Veľkosť tabuľky je vhodná pre veľké obrázky, ako školská pomôcka aj ako podložka na stôl.

Balenie obsahuje: Mazaciu tabuľku (veľkosť B3), tvarovanú hubku a rýchloschnúcu jednofarebnú fixku. Jazyková verzia CZ / SK.

Vlastnosti

Kód: A0325
Určenia: Detské
Vek od: 4 rokov
Vek do: 10 rokov

Značka Alexander

Značka Alexander je rodinný podnik, ktorý bol založený v roku 1976, v Chwaszczynu neďaleko Gdyňa. Teraz sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov doskových hier na poľskom trhu. Firma vyrába široký sortiment spoločenských hier pre deti i dospelých, a má viac ako 30-ročné skúsenosti s ich vývojom a výrobou. Hry Alexander rozvíjajú logocké myslenie, všeobecné vedomosti a zručnosti.