Lindam Detská zábrana Numi hliník

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
166,29 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 548766

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Veľmi kvalitná detská zábrana Lindau Numi - luxusné prevedenie, kompletne v hliníka, ktoré vyniká kvalitou a prvkami najvyššej bezpečnosti. Ideálne do moderných interiérov patentovaný systém ISS umožňuje behom okamihu nastaviť zábranu na požadovanú šírku. Dva uzatváracie body pre bezpečné zatvorenie. Samozatvárací mechanizmus zabezpečí, že zábrana nezostane nikdy otvorená pohodlné otvorenie zámku jednou rukou (napríklad stlačiť na 2 miestach). Vnútorný systém IDS zaručuje na milimeter presnú inštaláciu na stenu. Tenký držiak sa pripevní na stenu pomocou skrutiek a zábrana sa do neho následne jednoducho zasunie. Možnosť rýchleho vysunutia v prípade, že zábranu práve nepotrebujete

  • prevedenie hliník
  • určené pre deti od 6 do 24 mesiacov

Rozmer detské zábrany Lindau Numi:

  • výška 77 cm
  • šírka 66 -101 cm
  • hĺbka 3,5 cm

Detská zábrana Lindau Numi zodpovedá norme EN 1930. Táto európska norma špecifikuje bezpečnostné požiadavky a skúšobné metódy pre detské bezpečnostné zábrany.

Video: Zábrana Numi hliník

Vlastnosti

Kód 4443501
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 4 rokov

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindau bola založená roku 1988. Za viac ako 20 rokov svojho pôsobenia na trhu sa stala popredným dodávateľom bezpečnostných pomôcok a výrobkov určených pre starostlivosť o dieťa vo Veľkej Británii. Výrobky Lindau sa teší veľkej obľube po celom svete. Stávajú sa súčasťou dopyt obyvateľstva na mnoho rokov. Všetky produkty zodpovedajú britským, európskym i americkým normám, okrem toho prechádza ešte špeciálnym systémom testovania na pevnosť a odolnosť, aby splnili požiadavky zákazníkov a boli stále o krok pred konkurenciou. Za roky svojho pôsobenia získala spoločnosť Lindau viac než 50 rôznych ocenení za kvalitu a dizajn svojich výrobkov.