Doprava zadarmo

Baby Dan Priestorová zábrana Flex M, 90-140 cm - biela

€ 83.27 € 79.64
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 4. až 28. 4.

Popis

BabyDan priestorová zábrana Flex M je veľmi flexibilná tam, kde bežná otvorová zábrana už nestačí svojou dĺžkou alebo spôsobom upevnenia.

Využijete ju do širokých a nepravidelných dverí a schodísk. Veľakrát je jej použitie výhodné z dôvodu statickej stability a nízkych síl pôsobiacich v mieste uloženia. Preto môže táto zábrana poskytnúť aj mnohé prekvapivé uplatnenie. Navštívte stránky venované realizácii atypických prípadov. Tu sa môžete inšpirovať a v prípade potreby individuálne riešiť ochranu dieťaťa nás neváhajte kontaktovať.

Vlastnosti:

  • Otvor od 90 -max. 140 cm.
  • Môže byť predĺžená ľubovoľným počtom predĺžení vo veľ. 33 cm alebo 72 cm.
  • Predĺženie je potrebné zakúpiť samostatne.
  • Ohyby sú nastaviteľné, preto môžu byť všetky diely použité mnohými rôznymi spôsobmi.
  • Skvele sa hodí do veľkých dverí alebo ku schodisku.
  • Umiestnenie zábrany môže byť vybrané ľubovoľne.
  • Môže byť otváraná z oboch strán.
  • Je možné ju ovládať len jednou rukou.

POZNÁMKA:

V balení nájdete nástenné lišty, ktoré sa majú namontovať na stenu alebo rám dverí skrutkovaním. Musí sa použiť vždy, keď je zábrana využívaná! K lištám sa zábrana pripevňuje veľmi ľahko systémom Clip-off. Systém Clip-off: zábrana sa môže zo stenového kovania ľahko odobrať a uložiť, ak ju nepotrebujete alebo naopak nasadiť, akonáhle ju začnete potrebovať. Ak nainštalujete druhé (dokúpené) stenové kovanie na iné miesto, môžete zábranu ľahko premiestňovať podľa potreby.

Balenie obsahuje: - 1 x modul dvere (72 cm) - 2x modul (33 cm) - 2ks nástenné armatúry

Parametre, normy, technické údaje: - Zodpovedá chemickej skúške EN 71-3. - Čistá hmotnosť 6,84 kg - Výška zábrany 71 cm - Pre minimálny otvor 90 cm - Pre maximálny otvor 140 cm - Vyrobené z kovu. - Farba biela. - Vyhovuje novej norme EN 1930: 2011 - Made in Denmark. Rozmery balenia: 71 x 75 x 3,5 cm.

Vlastnosti

Kód: BD56214-10400-09
Určenia: Detské
Barva: Biela
Vek od: 0 rokov
Vek do: 5 rokov

Značka Baby Dan

Deti rady objavujú svet, získavajú nové skúsenosti a roznící svoje pohybové schopnosti. Preto chce každý rodič ochrániť svoje ratolesti pred možnými rizikami poranenia. Dánska spoločnosť Baby Dan navrhuje a vyvíja produkty, ktoré pomôžu vám aj vašim detičkám. Desiatky rokov skúseností zaručujú, že s Baby Dan môžete vytvoriť bezpečný domov.