Doprava zadarmo

Baby Dan Priestorová zábrana Flex XL, 90-278 cm - čierna

€ 126.91 € 119.64
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

BabyDan Priestorová zábrana Flex XL je mimoriadne flexibilný priestorová zábrana. Predstavuje ideálne riešenie ochrany dieťaťa pred popálením o kachle, krby alebo iných zdrojov tepla. Využijete je tiež tam, kde bežné otvorovej zábrany nestačia svojou dĺžkou.

Ideálne je okolo krbu, do širokých a nepravidelných dverí a schodísk alebo ako deliteľ izby. Táto zábrana môžeme nájsť aj mnohé prekvapivá uplatnenie. Navštívte stránky venované realizácii atypických prípadov. Tu sa môžete inšpirovať a v prípade potreby individuálne riešiť ochranu dieťaťa nás neváhajte kontaktovať.

vlastnosti:

  • Otvor 90 - 278 cm.
  • Môže byť predĺžená ľubovoľným počtom predĺžení vo veľ. 33 cm alebo 72 cm.
  • Predĺženie je potrebné zakúpiť samostatne.
  • Ohyby sú nastaviteľné, preto môžu byť všetky diely použité mnohými rôznymi spôsobmi.
  • Skvele sa hodí okolo krbu.
  • Ďalej ju možno využiť do širokých či nepravidelných dverí, schodísk.
  • Umiestnenie zábrany môže byť vybrané ľubovoľne.
  • Môže byť otváraná z oboch strán.
  • Je možné ju ovládať len jednou rukou.

POZNÁMKA:

V balení nájdete nástenné lišty, ktoré sa majú namontovať na stenu alebo rám dverí skrutkovaním. Musí sa použiť vždy, keď je zábrana využívaná! K lištám sa zábrana pripevňuje veľmi ľahko systémom Clip-off. Systém Clip-off: zábrana sa môže zo stenového kovania ľahko odoberú a uložiť, ak ju nepotrebujete alebo naopak nasadiť, akonáhle sa začne kúriť, atď. Ak nainštalujete druhej (dokúpené) stenové kovania na iné miesto, môžete zábranu ľahko premiestňovať podľa potreby.

Balenie obsahuje: - 1 x modul dvere (72 cm) - 2x veľký modul (72 cm) - 2x modul (33 cm) - 2ks nástenné armatúry

Parametre, normy, technické údaje: - Zodpovedá chemickej skúške EN 71-3. - Čistá hmotnosť 11,0 kg - Výška zábrany 71 cm - Pre minimálny otvor 90 cm - Pre maximálnu otvor 278 cm - Vyrobené z kovu. - Farba čierna. - Vyhovuje novej norme EN 1930: 2011 - Made in Denmark. Rozmery balenia: 78 x 78 x 12 cm.

Vlastnosti

Kód: BD56816-10600-09
Určenia: Detské
Barva: Čierna
Vek od: 0 rokov
Vek do: 5 rokov

Značka Baby Dan

Deti rady objavujú svet, získavajú nové skúsenosti a roznící svoje pohybové schopnosti. Preto chce každý rodič ochrániť svoje ratolesti pred možnými rizikami poranenia. Dánska spoločnosť Baby Dan navrhuje a vyvíja produkty, ktoré pomôžu vám aj vašim detičkám. Desiatky rokov skúseností zaručujú, že s Baby Dan môžete vytvoriť bezpečný domov.