Gogen MAXI vysielačky

26,87 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 715684

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Súprava dvoch vysielačiek pre komunikáciu na vzdialenosť až 7 km, 8 kanálov, automatické prehľadávanie kanálov, podsvietený displej.

Značka GoGEN predstavuje cenovo dostupné produkty spotrebnej elektroniky a v jej portfóliu nechýba ani rad praktického príslušenstva. Dokáže zaujať nielen cenou, ale tiež svojimi netradične riešenými výrobkami, ako napr. rad spotrebnej elektroniky pre deti GoGEN Kids.

GoGEN MAXI vysielačky sú nielen zábavné, ale aj praktické. Nájdu skvelé využitie ako doma, tak na výletoch v prírode. Sú určené predovšetkým pre deti, ale ponúkajú funkcie, ktoré ocenia aj dospelí. Využijete ich napr. doma na komunikáciu s kamarátmi a priateľmi v blízkom okolí, alebo na výletoch, kedy sa potrebujete dohovoriť, pokiaľ sa rozdelíte na skupinky.

V otvorenom teréne poskytujú vysielačky veľmi solídny dosah až 7 km v závislosti na počasí. Ponúka možnosť komunikácie na 8mich kanáloch a funkciu automatického prehľadávania kanálov. Nechýba ani funkcia blokovania klávesov a šetrenia batérií. Pre pohodlné používanie sú vybavené možnosťou nastavenia hlasitosti, indikátorom vybitia batérií a tiež praktickou sponou na opasok. Displej s oranžovým podsvietením umožní používanie v akejkoľvek dennej dobe.

 

Vlastnosti

Kód 163192
Určenie Detské
Farba Zelená