Doprava zadarmo

Starplay Záhradný domček Fairy House

€ 109.05 € 87.24
Tovar máme skladom!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Starplast detský domček New Fairy House svojím vzhľadom pripomína perníkovú chalúpku. Domček pre deti má krásne farebné prevedenie v červeno-žlto-zelených farbách. Vďaka kvalitným a odolným plastom je stavba domčeka veľmi bezpečná. Farby sú trvanlivé a nevyblednú. Domček pre deti je so šikmou strechou, v ktorej je zabudované strešné okno, vďaka čomu je celý domček krásne presvetlený. Dvierka majú poštovú schránku na listy a zadné okno má otvárateľné okenice. Domček pre deti má veľa okien z každej strany, a polovičné dvere, ktoré zaisťujú dostatok čerstvého vzduchu aj cez teplé letné dni a dostatok chládku na hranie pred horúcim slnkom.

Hra v detskom domčeku rozvíja u detí komunikačné schopnosti, a pomocou hier napodobňujú dospelých. Podnetné prostredie domčeku podporuje deti v rozvoji slovnej zásoby. Detský domček je na rozdiel od drevených domčekov krásne farebný, čo podporuje u detí fantáziu, hravosť a prebúdzajú v deťoch predstavivosť a scénky z rozprávok. Detský domček Starplast bude mať úspech nielen u vašich detí ale aj u ich kamarátov. Je to krásny doplnok na dvor či záhradu. Vlastné domček je splneným snom pre všetky deti.

Záhradný domček sa montuje a demontuje jednoduchým spôsobom a preto, ak ho už nebudú deti používať, rozložený nezaberá veľa miesta. Tento detský záhradný domček vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa.

  • Celková výška: 122 cm.
  • Rozmery balenia: 123x104x19 cm.
  • Vhodný pre deti od 2 rokov.
  • Mechanické: Áno.

INFORMÁCIE O DOPRAVE: Jedná sa o nadrozmerný produkt. Doba dodania sa môže líšiť v rozsahu jedného týždňa.

Vlastnosti

Kód: 50-560
Materiál: Plast
Rozmery: 124 x 103 x 122 cm
Určenia: Detské
Vek od: 2 rokov

Značka Starplay

Značka Starplay bola založená pred 40 rokmi. Vďaka vysoko kvalitným produktom dostala značka medzinárodné uznanie Exporter Award. Starplast je zárukou kvality. Zaoberá sa produkciou plastových hračiek a doplnkov pre deti. Produkty sú dodávané do Európy, Severnej Ameriky, Austrálie a Japonska.