Sudocrem Ochranný krém 60g

€ 3.42
Vypredané

Popis

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, vhodný na ochranu najmä detskej pokožky. Nechajte svoje dieťa vychutnávať si tú najjemnejšiu starostlivosť a krémové hýčkanie.

Charakteristika:

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, ktorý je unikátny svojím zložením. Obsiahnutý Lanolín napomáha upokojiť a zvláčniť pokožku, Oxid zinočnatý má adstringentné (sťahujúce) účinok, Benzyl alkohol obmedzuje bolesť a podráždenie a má tiež antibakteriálne a antifungicídne vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporujú epitalizaciu.

Sudocrem je vhodné aplikovať pri preležaninách, ekzéme, akné, pri ošetrovaní popálenín, omrzlín, zaparenín a drobných povrchových odrenín, tiež je určený pre deti k prevencii a liečbe plienkovej dermatitídy. Sudocrem sa rýchlo vstrebáva a príjemne vonia.

Na každodennú ochranu plienkou pokrytej pokožky pred účinkami dráždivých látok obsiahnutých v moči a stolici k pokožku trpiacu ekzémom na preležaniny

Sudocrem- zinková masť. Antiseptický viacúčelový ochranný krém, vhodný predovšetkým k ochrane najmä detskej pokožky.

Sudocream je určený na každodenné použitie pri mnohých kožných problémoch. Napríklad k ochrane pokožky u detí používajúcich plienky, na pokožku trpiacu ekzémom, preležanín, akné, drobných popálenín alebo povrchových odrenín.

Dávkovanie:

Sudocream má jemnú a hladkú konzistenciu, preto sa môže nanášať na povrchy pokožky v tenkej vrstve. Kruhovými pohybmi sa Sudocream vmasíruje až kým sa nevstrebe. Zostáva po ňom priehľadný film. Veľmi rýchlo sa vstrebáva a týmto spôsobom napomáha epitelizácii. Nanášajte na pokožku podľa potreby 3-5x denne.

Použitie: Aplikujte sa 3-5 krát denne v tenkej vrstve.

Vlastnosti

Kód: z14947
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Hmotnosť: 60 g
Konzistencia: krém

Značka Sudocrem

Roku 1931 v Dubline vyvinul profesor farmácie a lekárnik Thomas Smith unikátny hojace krém, ktorý výborne slúži na liečbu vyrážok, ekzémov a ďalších drobných kožných ochorení. Objavte aj vy zázračný účinok lieku Sudocrem. Upokojuje, chráni, príjemne vonia a detičkám uľaví od nepríjemných kožných problémov.