Richter Dievčenské členkové topánky veľké - fialové , EUR 24

€ 50.91 € 36.33
Vypredané

Popis

Kúpte vašej malej slečince tieto parádny členkové topánky vo fialovej farbe. Topánočky majú kvalitné podrážku, kožený interiér, odnímateľnou stielku, zaväzovanie na šnúrky a semišový zvršok s kontrastným bielym prešívaním. Členkové prevedenie a zosilnená oblasť päty poskytuje lepšie držanie detskej nôžky v topánke.

materiál

Zvršok topánočky je vyrobený zo semišu, čo je brúsená koža. Z vonkajšej strany je charakteristická hrubšou štruktúrou a dlhším vlasom. Semiš je priedušný a vďaka jeho použitie sa noha v topánke nepotí.

Koža, z ktorej je vyrobený interiér topánky, je odolný prírodný materiál, ktorý je zároveň priedušný a napomáha pri odparovanie pár a správne cirkuláciu vzduchu v topánke.

Detské nôžky rýchlo rastú a sú ľahko náchylné k deformácii. Preto je veľmi dôležité dbať na dôkladný výber detskej obuvi a pravidelne kontrolovať, či už vaše dieťatko zo svojich existujúcich topánočiek nepovyrostlo.

Vyberajte topánočky iba s guľatou špičkou, aby mali prsty dosť priestoru a mohli zdravo rásť.

Podošva topánky musia byť dostatočne ohybná a podpätok čo najnižšie s veľkou plochou pre udržanie stability pri chôdzi.

Vlastnosti

Kód: 0421-521-7301b 24
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 24
Vek od: 1 rokov
Vek do: 3 rokov

Značka Richter

Richter topánky sú starostlivo vyrobené v Rakúsku a to z vysoko kvalitných materiálov tak, aby sa dali použiť vo všetkých činnostiach a zabezpečili, aby sa deti cítili v každom počasí príjemne. Sú konštruované tak, aby vyzvali deti a rodičov ako vizuálne, tak aj poskytovaním nevyhnutných funkcií, ktoré spĺňajú vysoké nároky každodenných potrieb.