Playgro Hrajúci tigrík

−24 %
€ 12.49 € 9.42 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Oranžový tigrík si svojím úsmevom a melódiami rýchlo získa srdce mamičky i bábätka. Veselý kamarát priťahuje detskú pozornosť a precvičuje koncentráciu. Po zatiahnutí dolnej časti sa prehrá veselá krátka melódia. Striedajú sa štyri rôzne melódie.

Rozmanité štruktúry materiálov a farby stimulujú detský hmat a zrak. Súčasťou hračky sú aj čiernobiele motívy, ktoré sú vyvinuté očnými špecialistami. Hlavnou funkciou tejto kombinácie farieb je rozvoj zraku bábätka predovšetkým v jeho prvých troch mesiacoch, kedy ešte nerozlišuje farby.

Hračka je vybavená špeciálnym klipom, ktorým je možné hračku zavesiť na postieľku, kočík alebo autosedačku.

Hrajúci tigrík je hračka z radu Playgro Activity. Každá hračka tejto kolekcie je navrhovaná tak, aby rozvíjala zmysly formou aktívnej hry. Malé deti s obľubou sledujú žiarivé farby a vzory, sústredene počúvajú novým zvukom, ktoré hračky vedia: pískanie, chrastenie, šušťanie či klepanie. Neskôr začínajú objavovať a vnímať svet svojimi ďalšími zmyslami, učia sa koordinovať ruky a chodidlá, a rozvíjať hrubú a jemnú motoriku. Hračky Playgro sú testované, bez ohľadu na kategóriu, pre ktorú sú určené, podľa najprísnejších noriem EN-71.

Vložené batérie 2x 1,5 V LR44

Čistenie: Ručne umývať navlhčenou handričkou.

Vlastnosti

Kód 183299
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Vek 0 +
Výška 28 cm
Šírka 16 cm

Značka Playgro

Playgro Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Australii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú bezzávadnost.