Lamaze Lev Rišo

−16 %
17,42 € 14,51 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Tento dobrácky lev je vyrobený z jemného zamatu so vzormi, ktoré napomáhajú rozvíjaniu zraku. Na jeho hrive sú pestrofarebné strapce, ktoré upútajú pozornosť dieťaťa a rozvíjajú jemnú motoriku prstov. Vo svojich šustivých labkách drží Rišo dva štruktúrované cinkajúce krúžky a hryzátko v tvare hviezdy, ktoré napomáha pri prerezávaní prvých zúbkov. V brušku má ukryté pískatko.

Charakteristický tvar očí využívajúci efekt upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie. Vďaka novému Lamaze klipu hračku ľahko pripevníte na detskú postieľku, kočík či prenosnú autosedačku. Hračka je vyrobená z kvalitného velúru. Použité sú len dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne.

Použitá výplň je vyrobená z najlepších polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek. Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu, pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti

Kód 27045
Určenie Detské
Farba Farebná
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Materiál Plyš, Plast
Vek 0 +
Dĺžka 22,86 cm
Šírka 13,33 cm

Značka Lamaze

Lamaze Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.