Lamaze Lev Rišo
-16%

Lamaze Lev Rišo

€ 17.42 € 14.51
Vypredané

Popis

Tento dobrácky lev je vyrobený z jemného zamatu so vzormi, ktoré napomáhajú rozvíjaniu zraku. Na jeho hrive sú pestrofarebné strapce, ktoré upútajú pozornosť dieťaťa a rozvíjajú jemnú motoriku prstov. Vo svojich šustivých labkách drží Rišo dva štruktúrované cinkajúce krúžky a hryzátko v tvare hviezdy, ktoré napomáha pri prerezávaní prvých zúbkov. V brušku má ukryté pískatko.

Charakteristický tvar očí využívajúci efekt upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie. Vďaka novému Lamaze klipu hračku ľahko pripevníte na detskú postieľku, kočík či prenosnú autosedačku. Hračka je vyrobená z kvalitného velúru. Použité sú len dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne.

Použitá výplň je vyrobená z najlepších polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek. Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu, pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti

Kód: 27045
Určenia: Detské
Barva: Farebná
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Materiál: Plyš, Plast
Vek: 0 +
Dĺžka: 22,86 cm
Šírka: 13,33 cm

Značka Lamaze

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.