Cosing Rýchlozavinovačka 80x80 cm - Mačička a kvetinky

9,05 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Rýchlozavinovačka je nenahraditeľná počas kŕmenia alebo nosenie novorodenca. Dobre zavinuté bábätko sa cíti ako v maminej brušku.

Má zapínanie na suchý zips.

Rýchlozavinovačka ocenia ako rodičia - pohodlnejšie a bezpečnejšie pre správanie bábätká, tak samotná bábätká, ktoré sú z bruška zvyknutá na teplo a tesný priestor.

Novorodenci milujú zavinovanie. V zavinovačke sa cíti pokojne, bezpečne, majú pocit istoty, ktorý poznajú z mamičkinho bruška. Preto sa dnes k zavinovanie vracia čoraz viac rodičov a pediatri ich odporúčajú.

Údržba: možno prať v práčke (40 ° C), nebieliť, chemicky nečistiť.

UPOZORNENIE: Farba zavinovačiek je vždy zasielaná podľa dostupných variantov na sklade. Bohužiaľ si nemožno zvoliť vzor.

Vlastnosti

Kód 331-011-54-flowers
Určenie Detské
Farba Ružová
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov

Značka Cosing

Cosing

Firma COSING sro vznikla roku už v roku 2002, svoju činnosť však rozbehla naplno až roku 2008. Počas tejto doby sme získali mnoho skúseností a znalostí, a to prácou vo vedúcej pozícii pre popredné české veľkoobchody s detským tovarom. Od už spomínaného roku 2008 začala firma Cosing spolupracovať zo zahraničnými spoločnosťami produkujúcimi detské výrobky a získala výhradné zastúpenie nemeckej značky Osann. Firma Cosing sa spolupodieľala na založenie partnerskej spoločnosti Cosing v Poľsku, ktorá produkuje textilné výrobky pre deti a bábätká a začína spolupracovať aj s firmami vyrábajúce plastové výrobky a hračky pre deti.