Lodger Zavinovačka Wrapper Motion Cotton Nude

€ 58.15 € 23.21
Tovar máme skladom!

Popis

Využitie hneď na niekoľko spôsobov - zavinovačka aj fusak do autosedačky

Táto zavinovačka si vďaka svojej funkčnosti získala u rodičov veľkú obľubu hneď po svojom uvedení na trh. Jedná sa o ľahšiu bavlnenú zavinovačku, ktorá je ideálna pre jarné a letné obdobie. .

Zavinovačka patrí do základnej výbavy pre bábätko. A aké sú prednosti Wrapper Motion? Najväčšou výhodou je multifunkčnosť produktu. Od narodenia môžete používať ako klasickú zavinovačku so sťahovacou šnúrkou okolo hlavičky (šnúrka je bezpečne ukrytá vo vrecku na suchý zips), ale Wrapper Motion môžete veľmi dômyselným spôsobom prerobiť aj na bezpečný fusak do autosedačky. Pomocou suchých zipsov vytvoríte nohavičky.

Kde všade Wrapper Motion využijete?
- ako zavinovačku doma aj v kočíku
-.ako fusak do autosedačky
- ako deku na hranie alebo podložku - napríklad až do veku 3 rokov dieťaťa

Vlastnosti

Kód: 6379
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov
Pre vek: 0 +
Materiál: 100% bavlna

Značka Lodger

Holandská firma Lodger je špecialista na inovatívne a dizajnové produkty pre novorodencov a malé deti. Ak chcete Vaše bábätko zabaliť do kvalitnej a štýlové zavinovačky alebo fusaku, Lodger je jasná voľba. Výrobky tejto renomovanej značky si obľúbili aj české celebrity, napríklad Simona Krainová, Tomáš Klus, Martha Issová alebo Petr Janda. Kúpte si teraz produkt Lodger za akčnú cenu a staňte sa aj Vy spokojným zákazníkom.