HiPP BIO Zeleninová zmes 6x125 g

Na sklade
7,70 € 7,03 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zeleninové príkrmy sú ideálne pre začiatok s príkrmami od ukončeného 4. mesiaca veku dieťaťa. Spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnu stravou a potom množstvo deň odo dňa zvyšujte - aby si bábätko mohlo zvyknúť na novú formu prijímania potravy. Zeleninové príkrmy HiPP sú určené presne na výživové potreby dojčiat. Iba vybrané jemné druhy zeleniny sú rozmixované do jemného krému, a preto majú výbornú chuť.

Zloženie: zelenina * 73% (mrkva *, zemiaky *, hrášok *, karfiol *), pitná voda, repkový olej * 1,3%. * z ekologického poľnohospodárstvo- Poľnohospodárstvo EÚ / mimo EÚ.

  • Odporúčanie: spočiatku podávajte bábätku niekoľko lyžičiek zeleninového príkrmu pred mliečnu stravou a potom množstvo deň odo dňa zvyšujte - aby si bábätko mohlo zvyknúť na novú formu prijímania potravy.
  • Návod na prípravu: Ideálne k štartu na príkrmy. Začíname s 4 až 6 lyžičkami pred mliečnu stravou a množstvo plynule zvyšujeme. Otvorenú pohárik s príkrmom, príp. požadované množstvo príkrmu ohrejte vo vodnom kúpeli, alebo v mikrovlnnej rúre, zamiešajte a preverte teplotu. Prípadný zvyšok neohriatej potraviny uzatvorte v pohári, uložte do chladničky pri teplote do + 6 ° C a spotrebujte do 24 hodín po prvom otvorení.
  • Dôležité rady: Používajte plastovú lyžičku, aby nedošlo k poškodeniu poháre. Je dôležité dodržiavať návod na prípravu, podmienky uchovávania, skladovania a zaobchádzania s výrobkom, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia dieťaťa. Uchovajte pri teplote +3 až + 30 ° C. Tento výrobok opustil výrobný závod v neporušenom stave, presvedčte sa, prosím, pred použitím, že sklo zostalo nepoškodený. Pri alergii na niektorú zo zložiek výrobku, výrobok nepoužívajte. Ak sa stred viečka pod tlakom prehne, výrobok, prosím, nepoužívajte. V pohári je vákuum, o ktorom sa presvedčíte cvaknutím uzáveru pri prvom otvorení.

Vlastnosti

Kód CZ4013
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 6

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.