Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doručenie do Vianoc Doprava zadarmo

Trollkids Chlapčenská zateplená bunda Holmenkollen - modrá , 98 cm

€ 89.95 € 50.51
Vypredané

Popis

Naozajstný všestranný kúsok medzi zimnými bundami. Je extrémne teplá s mnohými funkciami pre lyžovanie, použitie na snehu i každodenný život. Je vysoko vodeodolná a vetruvzdorná. Ťažké polstrovanie poskytuje veľmi dobrú izoláciu, ďalej má kapucňu, golier a vrecká. Bunda má snehový pás, dve bočné vrecká, jedno vrecko na rukáve a ďalšie skryté náprsné vrecká na okuliare atď. Vyberateľná, polstrovaná a nastaviteľná kapucňa s príjemnou podšívkou chráni hlavu pred nízkymi teplotami. To sa dá ľahko odstrániť pri použití prilby. Reflektory pozdĺž švov zaisťujú bezpečnosť. Vonkajšia látka: 100% polyester. Podšívka: 100% polyester. Vodný stĺpec: 6000 mm. Priedušnosť (MVTR): 6000 g / m² / 24h. Polyfib. Vyplnenie Telo: 120 g / m².

Vlastnosti

Kód: 912-122-098
Vrchný material: 100% polyester
Vodný stĺpec: 6000 mm H2O
Priedušnosť: 6000g/m2/24h
Vonkajší materiál: 100% polyester
Veľkosť: 98 cm
Barva: Modrá
Určenia: Chlapčenské

Značka Trollkids

Značka Trollkids vznikla, ako už sám názov napovedá, v Nórsku, v krajine trollov, vysokých hôr, prudkých riek a čistej prírody. Jej zakladatelia sú nadšenými turistami. Preto použili technológie, ktoré sa bežne používajú pri výrobe outdoorového oblečenia pre dospelých, aj pri výrobe oblečenia pre deti.